Kamu spotunda ikizler için ağladılar

  • 1057
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Aralık 2016 Cumartesi 18:41

Emniyet müdürlüğü tarafından hazırlatılan ve Emre Altuğ, Ecem Üstündağ ve Olgun Toker tarafından çekilen kamu spotunda ünlüler duygusal anlar yaşadı.

Emniyet Müdürlüğü tarafından trafik kazalarına dikkat çekmek amaçlı bir kamu spotu çekimi için Emre Altuğ, Ecem Üstündağ ve Olgun Toker seçildi. Sadece trafik kazaları ile ilgili bazı bilgileri ve verileri okuyacaklarını sanan ünlü oyuncular ellerindeki kağıtlarda yazanları görünce adete şok oldular.

Ramazan Demir ve eşinin 14 yıldır çocukları olmamıştı. 14 yıl sonra ise tek yumurta ikizleri doğmuştu. Gökhan ve Oğuzhan kardeşler on dört yıl sonra ailelerine verilen bir hediyeydi adeta. Liseyi bitiren ikizler üniversite sınavı için daha iyi çalışıp sınava girmeyi istediler. Ama hazin bir trafik kazası ikizleri birbirinde ayırdı. Demir ailesinin 14 yıl sonra gelen hediyesinin de yarısı gitmiş oldu.

Ellerine verilen kağıtta bu bilgileri okuyan ünlüler çok şaşırdılar ve doğal olarak tepkiler vererek, ağladılar. Onların bu doğallığı da kamu spotunu oluşturmuş oldu.  

Kaynak:

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım