Kalp Atışı'ndaki tepki çeken sahne ile alakalı özür

  • 2019
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Eylül 2017 Pazartesi 11:10

Show TV'de ekranlara gelen Kalp Atışı dizisinde yer alan doktorun özel harekat komutanına yumruk attığı sahne, tepkilere sebep olmuştu.

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyeleri, Show’da ekranlara gelen  “Kalp Atışı” adlı dizide özel harekat polislerinin küçük düşürüldüğü" iddiası ile bahsi geçen televizyon kanalının Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bıraktı.

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği Başkanı Uğur Yenen, burada yaptığı açıklamada, hayatın olağan akışı içerisinde böyle bir sahnenin yaşanamayacağını ifade etmişlerdi. Konu ile ilgili adli mercilere suç duyurusunda bulunduklarını dile getiren Yenen, bayrağı indirtmemek, ezanı susturmamak, vatanı böldürtmemek ve millete diz çöktürtmemek için son iki yılda 100’den fazla şehit, 200’den fazla gazi verdiklerini anımsattı.

Yapım şirketinden konu ile ilgili açıklama

Gelen tepkiler üzerine, Show TV'de yayınlanan Kalp Atışı dizisinin yapımcı MF Yapım, yazılı bir açıklamada bulundu. İşte, yapım şirketinden yapılan o açıklama:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım