Kadının Okey merakı evliliği sarstı

Son Güncelleme: 14 Aralık 2017 Perşembe 08:16

İstanbul ilinde bir çocuk sahibi Nazan ve Gürkan S. çiftinin 23 senelik evliliğini okey oyunu yıktı. Eşinin sürekli Facebook'ta okey oynadığını iddia ederek İstanbul Aile Mahkemesi'nde 50 bin liralık manevi tazminatlı boşanma davası açtı.

İstanbul ilinde bir çocuk sahibi Nazan ve Gürkan S. çiftinin 23 senelik evliliğini okey oyunu yıktı. Eşinin sürekli Facebook'ta okey oynadığını iddia eden Gürkan S., "Burada diğer oyuncularla mesajlaşıyor. Sadakatsizliğe uğradım. Onurum kırıldı" diyerek İstanbul Aile Mahkemesi'nde 50 bin liralık manevi tazminatlı boşanma davası açtı.

Cevap dilekçesinde "Okey oynamanın neresi sadakatsizlik. Yuvam yıkılmasın diye iki yıldır okey oynamıyorum" diyen Nazan S. ise mahkemeden Gürkan S.'nin açtığı boşanma davasının reddedilmesini istedi. Nazan S. aksi durumda eşinin kendisini küçük düşürdüğü gerekçesiyle, çocuklarının velayetini ve 100 bin lira manevi tazminat istedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım