İtalyan kadının evlendiği kişi herkesi şaşırttı!

  • 1227
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 Cuma 14:53

Hayatınız boyunca böyle bir düğüne katılmadınız... İtalya'da 40 yaşında bir kadının evlendiği kişiyi duyanlar küçük dillerini yutuyorlar...

İtalya'da 40 yaşındaki Laura Mesi kendisi ile nikah kıyarak 'yalnız gelin' ünvanını aldı. Kuzey İtalya'nın Lissona kasabasında bir spor salonunda hoca olarak çalışan 40 yaşındaki Laura Mesi evlenebileceği bir erkek bulamayınca kendisi ile evlenme kararı aldı.

Toplam 10 bin Euro harcayan Mesi, gelinlik giyip 70 davetli önünde bir dostuna nikahını kıydırdı. Tek başına nikah şekeri dağıtan, pasta kesen, düğün yemeği veren Laura Mesi çarpıcı gelinliği ve çiçeği ile dikkatleri çekti.

Kendi kendisiyle evlenen İtalyan kadın daha sonra yine tek başına balayına çıktı. Mesi tek nikahı için

"Bu yaşıma geldim hala Mavi Prensimi bulamadım. Çaresiz kalınca kendimle evlenme kararı aldım. Bunun için de bir düğün yapmam gerekiyordu. Her şeyi yasal nikaha göre düzenledim. Nedimelerim bile oldu. Şimdi evlilik müessesinde kendi kendimden sorumluyum ve çok mutluyum" diye konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım