İşte Ferhat Göçer'in yeni görevi

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 14:26

Asıl mesleği doktorluk olan Ferhat Göçer, sesinin güzelliğini keşfettiğinde şarkıcı olmaya karar verdi. Ferhat Göçer, şimdi de Sağlık Bakanlığı'na danışman oldu. Aylık 5 bin TL maaşı olacak

Ferhat Göçer sağlık okuryazarlığını artırma projesinde görevlendirildi. Bakanlıkta oluşturulan çalışma grubunda danışmanlık yapacak olan Ferhat Göçer'in aylık maaşının da 5 bin lira olduğu öğrenildi.


Sanatçı görevi gereği toplantılara katılıp seminerler veriyor. Tanıtım filmlerinin hazırlanmasına da katkı sağlayan Ferhat Göçer, diyabetten kansere kadar yaygın sağlık konuları ile alakalı halkı bilgilendirmek için çalışıyor.

Sanatçı kimliğinin avantajlarını kullanan şarkıcı sayesinde bakanlık daha çok vatandaşa ulaşıyor.


Ferhat Göçer konu ile alakalı, 

''Cerrahlık arada bir yapılacak iş değil. Şu an müziğe ağırlık verdiğim için yapamıyorum ama doktor olarak sağlık okuryazarlığı projesinde çalışmaktan onur duyuyorum'' diyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım