İstanbul'da genç kadının talihsiz ölümü

  • 1534
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 08:40

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde ev anahtarını içeride unutan Hanım Cucu, bir üst daireden kendi balkonuna inmeye çalışırken kafa üstü yere çakıldı. Beyin kanaması geçiren genç kadın yaşamını yitirdi.

Olay, Yavuztürk Mahallesi Karadeniz Caddesi üzerinde önceki sabah meydana geldi. Dışarıdan bir şey almak için acilen evden çıkan 33 yaşındaki Hanım Cucu, evin anahtarını kapının iç kısmında unuttu. Ocakta yemeği olduğu için panikleyen Cucu, üç katlı binanın orta katındaki dairesine üst katta oturan kayınvalidesinin balkonundan sarkıp girmeye karar verdi.

Balkon demirlerine tutunarak aşağı sarkan Hanım Cucu, bastığı doğalgaz borusunun yerinden çıkması üzerine dengesini kaybedip kafa üstü yere çakıldı.

Beyin kanaması geçiren Cucu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bir çocuk annesi Hanım Cucu, dün yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım