İş adamı Mehmet Beğendik yaşamını yitirdi

Son Güncelleme: 10 Ocak 2018 Çarşamba 12:48

Perakende ve toptan sektörünün önemli isimlerinden, sektörlerin büyümesi ve gelişmesi için büyük çaba sarf eden, Beğendik Mağazaları’nın kurucusu Mehmet Beğendik, hayatını kaybetti.

Kayseri ilinin tanınmış işadamlarından Mehmet Beğendik, Ankara ilinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş 

“Kayseri eşrafından hayırsever İşadamı Hacı Mehmet Beğendik Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, Beğendik Ailesine sabır ve başsağlığı dilerim” dedi.

 
İşadamı İbrahim Sungur, ‘acı kaybımız’ olarak duyurduğu mesajında

“Şehrimizin kıymetli evladı, değerli büyüğümüz. Sayın Mehmet Beğendik Beyi malesef kaybettik. Kederli ailesine sabır ve taziyeler dilerim. Şehrimizin başı sağolsun.Allah rahmetiyle, mağfiretiyle karşılasın” ifadelerini kullandı.

İmran Engür,

“Manevi babam Mehmet Beğendik hakkın rahmetine kavuştu allah değerli ailesine sabır versin.ışıklar uyu babacığım yolun ışık olsun” dedi.

Ahmet Cevizoğlu,

“ÇOK SEVDİĞİM ABİM İYİLİK BABASI ENİŞTEM MEHMET BEĞENDİK ANKARADA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR SEVENLERİNE DUYURULUR.MEVLA RAHMET EYLESİN” dedi.

Mustafa Öz de

“Kayseri sevdalısı,hatırşinaz,mümtaz abim Mehmet Beğendik Hakkın rahmetine kavuşmutur.

Rabbim Cennetinde cem eylesin” dedi.

Beğendik’in cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Camiikebir’de kılınacak cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım