İrem Derici hastaneye kaldırıldı: Sorun zayıflık mı?

Son Güncelleme: 02 Ağustos 2017 Çarşamba 08:57

Program çekimi sırasında kuliste fenalaşan şarkıcı İrem Derici hastaneye götürüldü.

Bir süredir aşırı zayıflığı sebebi ile sağlık sorunları yaşadığı konuşulan İrem Derici, bu akşam program çekimi öncesinde fenalaştı.

Kanal D'de ekrana gelen İrem Derici ile Eğlenmene Bak isimli yarışmayı sunan ünlü popçu, akşam üstü yeniden barıştığı sevgilisi Lider Şahin'le Sancaktepe'deki stüdyoya gitti. Programın ünlü yarışmacıları Arto, Murat Güneş, Tuğçe Tayfur, Toprak Sağlam ve Hülya Polat da çekim için hazır bekliyorlardı.

Fakat çekime 15 dakika kala İrem Derici, rahatsızlandı. Kalbinin sıkıştığını ifade eden Derici'yi sevgilisi ve ekibi apar topar hastaneye kaldırdılar. Geçen haftalarda Lider Şahin ile ayrıldığı günlerde de bir çekimin yine Derici fenalaştığı için iptal edildiği öğrenildi. Ünlü popçu, geçen haftalarda gündeme gelen çok fazla zayıfladığı için Nişantaşı'nda bir klinikte serum tedavisi gördüğü iddialarını sert bir dille yalanlamıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım