İran’da düşen jet Çukur ve 8. Gün dizilerinde görüntülendi

  • 1998
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Mart 2018 Cumartesi 12:39

Tahran’da düşen ve 11 kadının yaşamını yitirdiği Başaran Holding’e ait olan jetin, Çukur ve 8. Gün dizilerinde kullanıldığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Başaran Holding’e ait olan özel jet Tahran’da düştü ve 11 kadın yaşamını yitirdi. Türkiye’yi yasa boğan olayın ardından birçok şey yazıldı çizildi. Ailenin tek kızı olan Mina Başaran da bu kazada hayatını kaybetmişti.

Düşen bu TC-TRB kuyruk tescilli jetin Show TV’ni reyting rekortmeni dizisi Çukur’un ilk bölümünde kullanıldığı öğrenildi.  

ÇUKUR DİZİSİNİN İLK SAHNESİNDE

Airporthaber'den alınan bilgilere göre, Başaran Holding'e ait MC Havacılık bünyesinde hizmet veren TC-TRB tescilli Challenger 604 tipi uçak ile alakalı ilginç bir ayrıntı meydana çıktı. Şarika'dan kalkmasının ardından İran hava sahası üzerinde henüz bilinmeyen bir neden ile düşen uçak, "Çukur"un ilk bölümünde yer almış.

Dizinin başrol oyuncusu olan Aras Bulut İynemli'nin, sevgilisine sürpriz yaparak Paris'e götürdüğü sahnelerde görüntülerde  olan uçak, apronda özel misafirlerini bekliyor ve sonrasında uçağın içerisinden de görüntüler ekrana geliyor.

8. GÜN DİZİSİNDE DE GÖRÜNTÜLENDİ

İran'da düşmesi ile bir anda Türkiye’yi şoke eden jetin, son olarak Atv'nin pazartesi günü başlayacak yeni dizisi '8. Gün'de de kullanıldığı meydana çıktı.

Atv'nin pazartesi günü başlayacak olan yeni dizisi '8. Gün'ün ilk bölümünde de düşen jetin görüntüleri olacak.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım