İntiharın sebebi karşılıksız aşk mı?

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 15:57

Antalya ilinin Manavgat ilçesinde dün gece ırmak kenarına gelen bir şahıs, av tüfeği ile intihar etti. Olay, intihar eden kişinin sürekli çalan cep telefonunu duyan vatandaşın sesi takip etmesi ile açığa çıktı.

Alınan bilgilere göre, dün gece saat 01.30 sularında 07 LIU 47 plakalı otomobili ile Çağlayan Mahallesi 7517 sokağa gelen 39 yaşındaki Turgut C., Manavgat Irmağı kenarında bir süre oturduktan sonra yanında getirdiği tüfek ile intihar etti. 

Bu esnada personel servisini tamamlayıp evine dönen Mustafa Korkmaz adındaki vatandaş, ırmak kenarında bir telefonun sürekli çaldığının farkına vardı. Sese doğru gelen Korkmaz, telefonun çaldığı yerde kanlar içinde yatan bir kişi ile karşılaştı. Korkmaz’ın haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ekibi ve emniyet güçleri şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Turgut C.'nin cansız bedeni, Cumhuriyet Savcısının olay yerindeki incelemelerinden sonra önce Manavgat Devlet Hastanesi morguna daha sonra da Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

İntihar olayını duyup olay yerine gelen Turgut C.'nin arkadaşları, şahsın bir kadınla gönül ilişkisi olduğunu, kendisini terk eden kadının geri dönmesi için yaptığı çağrılara olumsuz cevap aldığı için intihar etmiş olabileceğini ifade etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım