Hayta İsmail’den o iddialara yanıt

  • 1356
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 10:43

Tarık Aydın adındaki bir vatandaş, 23 yaşındaki eşinin usta oyuncu Ahmet Arıman tarafından kandırılarak evi ve kendisini terk ettiğini öne sürdü.

Bu iddialardan sonra ‘Hababam Sınıfı' serilerinde Hayta İsmail karakterini canlandıran 63 yaşındaki oyuncu ve olayın kahramanı Kader Kaynak’tan açıklama geldi.  Aydın'dan tek celsede boşanan Kader Hanım ile 29 Ekim'de dünyaevine gireceklerini söyleyen Ahmet Arıman,

“Tanıştığımızda eşine boşanma davası açmıştı. Biz gönül eğlendirmiyoruz, evleniyoruz” şeklinde verdiği cevap ile aşkına sahip çıktı.

Ahmet Arıman’ın evlenmeye hazırlandığı genç kadın Kader Kaynak, eski eşinin devamlı kendisini darp ettiğini bunun üzerine 4 defa annesini evine kaçtığını ifade etti. Bunun yanı sıra Ahmet Arıman ile tanıştıklarında eski eşi ile zaten mahkemelik olduğunu ve tamamen kendi isteğiyle Ahmet Arıman ile tanıştığını söyledi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım