Hayallerine bir dondurma ile ulaştı

Son Güncelleme: 03 Kasım 2017 Cuma 16:31

Ordu ilinin Ünye ilçesinde ikamet eden 30 yaşındaki Engin Yiğenoğlu, bir dondurma firmasının yaptığı çekilişten kazandığı lüks otomobili İstanbul’dan alarak memleketine getirdi.

Yiğenoğlu, çekiliş ile ülke genelinde iki kişiye verilecek arabalardan birinin kendisine çıktığını söyledi. Üniversitede iktisat bölümünü bitirdikten sonra 4 senedir işsiz olduğunu ve ailesinin yanında bisiklet servisi işiyle uğraştığını belirten Yiğenoğlu, 4 liralık dondurmadan çıkan yaklaşık 525 bin lira değerindeki otomobili önce satmayı düşündüğünü ancak ailesiyle aldığı karar üzerine arabayı Ünye’ye getirdiklerini ifade etti. 

Yiğenoğlu, kazandığı aracın KDV ve ÖTV'sinin dondurma firması tarafından karşılandığını belirterek veraset intikal vergisini ise kendisinin ödediğini kaydetti. 

Engin Yiğenoğlu, genç yaşta lüks bir otomobile sahip olduğu içinde mutluluk yaşadığını, uzun süre aracını satmayı düşünmediğini ifade etti. 1 lira ile lüks bir otomobile sahip olduğunu vurgulayan Yiğenoğlu,

"Çok mutluyum. Umarım herkes benim yaşadığım şansı ve mutluluğu yaşar." diye konuştu. 

Ayrıca  Engin Yiğenoğlu tarafından ilçeye getirilen lüks aracı Ünyeliler de meraklı gözlerle inceledi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım