Hava durumunu da fırsata çevirdiler!

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 11:45

Meteoroloji İstanbul ili için bugün ve yarın yağmur uyarısı yaptı. 20 gün evvelki dolu felaketini anımsayan sürücüler araçlarını kapalı otoparka çektiler. Uyanık otoparkçılar zam yaptı.

İstanbul’da beklenen yağış, sabaha karşı etkili olmaya başladı. Gök gürültüsünün de eşlik ettiği yağmur yarın da aralıklarla sürecek. Yağışa bağlı olarak hava sıcaklığının mevsim normallerinin altına inmesi öngörülüyor. İstanbul ilinde cuma günü ise parçalı bulutlu havanın hakim olacağı tahmin ediliyor. Hafta sonunda ise şehirde hava az bulutlu olacak ve sıcaklık mevsim normallerinde seyredecek.

Ayrıca Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, sağanak yağmur alarmı verince 20 gün evvelki dolu felaketini hatırlayan sürücüler, araçlarını kapalı otoparklara bırakmaya başladılar. Yoğun talebi fırsata çeviren bazı kapalı otopark işletmecilerinin ise ücretlerine 'dolu zammı' yapmaları dikkatleri çekti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım