Hammallık yapıyordu Lotonun lanetine uğradı

  • 1577
  • 1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Ağustos 2017 Cuma 12:34

Edirne ilinin Süloğlu İlçesi’nde hamallık yaparak geçimini sağlarken 3 sene evvel Süper Loto’dan 11 milyon TL kazanan evli 2 çocuk babası 40 yaşındaki Fuat Özdemir, siroz hastalığı sebebi ile tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dün akşam yaşamını yitirdi. Özdemir'in bir dönem parasını mafyaya kaptırdığı ve kendisini koruması için Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’in oğullarına da para verdiği iddia edilmişti.

Edirne ilinin Süloğlu İlçesi’nde tarım ürünleri satan bir şirkette hamallık yapan Fuat Özdemir, 2014 yılı Eylül ayında Süper Loto’dan 11 milyon 345 bin 642 lira ikramiye kazandı. Hayatı bir anda değişerek yaşadığı ilçeden ayrılan Özdemir, kazandığı parayı nasıl kullanacağını bilemeyince yanında hamal olarak çalıştığı patronu B.A.dan yardım talep etti.

Bir süre sonra Edirne Cumhuriyet Savcılığına giden Fuat Özdemir, patronu B.A.nın kendisini kandırıp kazandığı 11 milyon liranın 5 milyon 300 bin lirasını aldığını ifade ederek şikayetçi oldu. Savcılık konu ile alakalı soruşturma başlatırken, patron B.A.nın hesaplarına mahkeme kararıyla tedbir koydu. Yerel mahkeme kupona ortak oldukları yönündeki karar vermesinin ardından dosya Yargıtay’a gitti.

Gecekonduda yaşarken lüks ev ve otomobil alan Özdemir kaza yaptı. Yakınlarına ev alıp, bayramlarda ise çevresine yardım etti. Abdurrahman Mahallesi Tarlakapı Caddesi’ndeki 5 katlı iş merkezinin 4. katından büro satın aldı. Fakat büro önünde farklı zamanlarda silahlı saldırıya uğradı. Saldırılar esnasında kurşunlardan biri Özdemir’in bürosunun camına isabet etti. Bu dönemden sonra parasını mafyaya kaptırdığı iddia edilen Fuat Özdemir’in kendisini koruması için Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’in oğullarına da para verdiği öne sürüldü.

Üç senelik süreçte parası kalmayan Özdemir, geçen Ocak ayında siroz hastalığı sebebi ile Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne gitti. Süper Loto talihlisi Özdemir’in tedavisine başlanırken, dün gece alkole bağlı sirozun sonucu kanama gerçekleşti ve yapılan tüm müdahalelere rağmen Özdemir hayatını kaybetti. Fuat Özdemir, hamallık yaptığı Süloğlu İlçesi’nde bugün öğle namazının ardından toprağa verilecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

hasan doğru

18 Ağustos 2017 Cuma 14:01

işte ibretlik son

Bursa Web Tasarım