Hale Soygazi’ye annelik davası açıldı!

Son Güncelleme: 07 Kasım 2017 Salı 16:23

Edremitli Murat Şar, özel bir TV kanalında ekranlara gelen programa katılıp, bir günlükken evlatlık verildiğini, annesinin Türk sinemasının dev isimlerinden biri olduğunu, bu yıldız ismin 'Türkiye Güzeli' seçildiğini ve oyunculuk yaptığını iddia etti.

Edremitli Murat Şar, oyuncu Hale Soygazi'nin annesi olduğunu öne sürerek savcılığa başvurdu. Şar,

"Beni büyüten babaannem annemin oyuncu olduğunu söylemişti. Babaannemin anlattığı kadın Hale Soygazi'dir. Soybağımın tespit edilmesini istiyorum" dedi.

İddiaları gündeme bomba gibi düşen Şar, annesinin Hale Soygazi olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu Soygazi, Şar'ın bu iddialarını kabul etmeyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Murat Şar'ın kendisine iftira attığını söyleyen Soygazi'nin şikâyeti sonrası Şar hakkında soruşturma başlatıldı.

Soruşturma devam ederken, Murat Şar'dan bir atak daha geldi. Savcılığa başvuran Murat Şar, "Beni büyüten babaannem annemin oyuncu olduğunu söylemişti. Babaannemin anlattığı kadın Hale Soygazi'dir. Soybağımın tespit edilmesini istiyorum" dedi. Bunun üzerine İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma başlatıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım