Gupse Özay paylaşımını sildi ve geri adım attı

Son Güncelleme: 24 Ocak 2018 Çarşamba 12:54

Oyuncu Gupse Özay, sosyal medyada Afrin operasyonu ile alakalı tepkisini dile getirmeyerek Alaska'da gerçekleşen depreme ilişkin paylaşım yapması hakkında açıklama yaptı.

Oyuncu Gupse Özay, dün sosyal medyada Afrin operasyonu ile alakalı paylaşım yapmayıp Alaska'daki 7.9'luk depreme ilişkin paylaşım yaptğı gerekçesi ile bazı troller hesaplar tarafından tepkilerin hedefi haline getirilmişti. Oyuncu tepkiler üzerine ilgili tweetini silerek bir açıklamada bulundu.

GUPSE ÖZAY'DAN TEPKİLERE YANIT

Gupse Özay, yine sosyal medyadan yaptığı açıklamada, hassas bir dönemden geçildiğini ve tepkilerin haklı olduğunu belirtti ve şu açıklamayı yaptı:

“Normalde üzücü durumlarla ilgili paylaşım yapmıyorum. İnsanlar belki biraz nefes alır diye. Lakin uyanır uyanmaz depremden dolayı binlerce kişi öldü gibi bir bilgi gelince, peki tabii paylaşım yaptım. Fakat şu an hassas bir dönem. Tepkiler doğru”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım