Gülben Ergen'e Milli Eğitim şoku!

Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 07:39

Milli Eğitim Bakanlığı, söylenenlere göre Gülben Ergen ile ortak yürütülen proje "Çocuklar Gülsün Diye Derneği" ile yapılan protokolü iptal etti.

Adının karıştığı yasak aşk haberleri yüzünden stresli bir dönemden geçen Gülben Ergen’e bir darbe de ortak proje yürüttüğü Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geldi. Milli Eğitim Bakanlığı ile beraber Çocuklar Gülsün Diye Derneği üzerinden ortak çalışma yürüten Gülben Ergen’in protokolü iptal edildi. Bakanlık kaynakları, bu iptalin gerekçesi olarak derneğin protokol şartlarına uymamasını gösterse de kulislerde Ergen'in evli olduğu dönemde anaokulu açılışına yasak aşkı Tolga Duğles’le beraber katılmasının iptali getirdiği ifade ediliyor.

Derneğin, şartnamedeki sorumlulukları yerine getirmemesi ve raporlama yapmaması bu iptali getiren başlıca sebep olarak gösterilirken, bardağı taşıran son damlanın Ergen’in 2016 Nisan’ında katıldığı bir açılış olduğu konuşuluyor.

Gülben Ergen; 21 Nisan 2016 tarihinde Erhan Çelik ile evliyken, kurucusu olduğu derneğin İzmir Karabağlar’daki anaokulunun açılışına sevgilisi Tolga Duğles ile katılmıştı. Bu olay medyaya, ‘skandal’ diye yansımıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım