Gözler Ebru Gündeş'te...

  • 4542
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 Perşembe 14:59

Amerika'da yargılanması devam eden Reza Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'in yeni gelişmelerin ışığında boşanma kararı aldığı öne sürüldü. Lifetime kanalında Mehmet Coşkundeniz ve Seçkin Piriler ile Laf Bende Kalmasın programını sunan Yeşim Salkım konu ile alakalı açıklamalarda bulundu

Dört sene evvel yaptığı bir Amerika ziyareti sırasında tutuklanan ve o zamandan beri Amerika’da hapishanede tutulan Reza Zarrab’ın yargılanmasına geçen günlerde başlandı.

Reza Zarrab ile alakalı gelişmeleri Türkiye'den takip eden şarkıcı eşi Ebru Gündeşkonuyla ilgili şimdiye kadar bir açıklama yapmamıştı. Bekir Bozdağ'dan Reza Zarrab (Rıza Sarraf) açıklaması

GÖZLER EBRU GÜNDEŞ'TE

O zamanlar jüri üyeliğinde bulunduğu O Ses Türkiye programında yaşananlarla ilgili kısa da olsa bir açıklama yapan Ebru Gündeş hakkında geçen günlerde boşanacağına dair haberler çıkmış ancak şarkıcı bu iddiaları yalanlamıştı.

 ''ŞU ANDA AÇILMIŞ BİR DAVA YOK''

Boşanma kararı aldığı iddia edilen Ebru Gündeş ile ilgili iddiayı yakın arkadaşı Yeşim Salkım, Laf Bende Kalmasın programında masaya yatırdı.

Yeşim Salkım, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın avukatlarının ortak olduğunu ifade ederek

''Avukatlardan aldığım bilgiye göre; şu anda açılmış ya da açılması planlanan herhangi bir dava yok'' dedi.

Yeşim Salkım, yaşanan gelişmelerin yakından takip edildiğinin de altını çizdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım