Gökçek'in kanalı Beyaz TV'de neler oluyor?

Son Güncelleme: 07 Ekim 2017 Cumartesi 13:10

Beyaz TV'de neler oluyor? Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek 'in kanalı Beyaz TV'de vergiler ile alakalı çok şaşırtan yorumlar...

Türkiye son günlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ve başka AK Partili belediye başkanlarının görevden alınacağı ile alakalı açıklamaları tartışıyor.

Oda TV'nin yaptığı habee göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından sonra, Melih Gökçek de muhalefete başladı.

Gökçek ailesinin sahibi olduğu Beyaz TV'de ekranlara gelen "Söylemesem olmaz" isimli programda Nihat Doğan yeni vergi zamlarını eleştirdi. Nihat Doğan'ın vergi zamlarına yönelik sözlerini programın sunucusu şaşkınlıkla "Yüzde 40 mı" diye sorarak tepki gösterdi.

Nihat Doğan zamları eleştirirken "Ben bunu savaş ekonomisi olarak adlandırıyorum" şeklindeki youmu ise dikkatleri çekti.

İşte o anlar:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım