Gizli kamera yerleştirdi... Eşinin yaptıkları şoke etti!

Son Güncelleme: 25 Aralık 2017 Pazartesi 08:33

Her gece salonda bırakmış olduğu pantolonundan sürekli para eksildiğinin farkına varan Mehmet İ., eşi Anıl İ.’den şüphelendi. Gizli kamera ile banyodayken eşinin para aldığını görüntüledi. Boşanma kararı alarak görüntüleri mahkemeye sundu. Mehmet İ. eşine 500 bin TL tazminat davası açtı

İstanbul’da oto galerisi işleten Mehmet İ., bir sabah pantolonunun cebinden parae ksildiğini gördü. Başta parayı kaybettiğini düşünen Mehmet İ. bu duruma aldırış etmedi. Cebinden ve cüzdanından sürekli para eksilen galerici, evine gizli kamerayerleştirdi. Ardından da pantolonu ve cüzdanını salonda bırakıp banyoya girdi. Kameranın kayıtta olduğu esnada Anıl İ., eşinin cüzdanından bir miktar para alıp salondan ayrıldı. Kameranın kaydettiği bu anlardan sonra eşi ile tartışma yaşayan Mehmet İ. boşanma kararı aldı.

500 BİN TL İSTEDİ

Dilekçesinde eşinin yemek pişirmediğini ve temizlik yapmadığını ifade eden Mehmet İ.,

“Verdiğim kredi kartından her ay 2 bin lira para çekmekte. Her gün evden çıkarken ihtiyaçları için 100 lira veriyordum. Bunu yapması beni çok üzdü. Beni para kaynağı olarak görüyor, parayı da annesinin evine harcıyor” dedi.

Eşi ile olan tartışmalarının ses kaydını da alan ve bunları mahkemeye sunan Mehmet İ. dilekçesinde

“İşyerinde eşimin de bulunduğu bir aile toplantısı yapıyorduk. Bu sırada tartışma yaşadık. Bana hakaret ve tehditlerde bulundu, yumruk attı, kolumu ısırdı. Odanın kapısını kilitleyerek, beni balkondan atmaya çalıştı” diye konuştu.

Eşinin defalarca onurunu kırdığını belirten Mehmet İ., boşanma davası açarak çocuğunun velayetinin kendine verilmesini, ayrıca 250 bin TL manevi, 250 bin TL maddi tazminat istedi.

‘BENİ ALDATTI’

Kocasının para çalmakla suçladığı Anıl İ. ise, karşı boşanma davası açtı. Aldatıldığını iddia eden Anıl İ., hakkındaki iddiaları yalanladı. Parayı eşinin bilgisi dahilinde cüzdanından aldığını, bu sırada kameranın kaydettiğini belirten Anıl İ. de 150 bin TL manevi 100 bin TL maddi tazminat talep etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım