Genç yapımcı Mehmet Özen hayatını kaybetti

  • 1379
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 09:34

Genç yapımcı ve TRT World çalışanı 30 yaşındaki Mehmet Özen evvelki gün geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşamını yitirdi.

TEM Otoyolu Molla Gürani Viyadüğü'nü geçtikten sonra Özen'in motosikletine arkadan gelen bir araç vurdu. Kazadan sonra Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan iki çocuk babası Özen, yapılan tüm müdahalelere rağmen taşamını yitirdi.

MEHMET ÖZEN KİMDİR?

Liseyi Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyarak 2005 yılında mezun olan Mehmet Özen, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Sinema Televizyon ve ikinci bölüm olarak Medya ve İletişim Sistemleri'ni başarıyla bitirdi. Amerika'da New York Post Gazetesi'nde bir süre muhabirlik de yapan Mehmet Özen, Dünya'nın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği sıradışı belgesel çekimleri ile Yapımcı ve Yönetmen kimliğini duyurdu.

Özen, TRT'de yapımcı olarak çalışmalarına devam ediyordu ve iki çocuk babasıydı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım