Gelin adayı Hanife yine hüsrana uğradı! Aldatıldı!

  • 1056
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 14:51

İzdivaç programında bir türlü evlenemeyen gelin adayı Hanife, dondurmacı sevgilisi Furkan ile dolu dizgin aşk yaşıyordu. Hanife aldatılınca sevgilisini anında terk etti

Zuhal Topal'ın geçtğimiz sene sunduğu evlilik programında koca arayan gelin adayı Hanife, tam "Muradına eriyor" derken ihanete uğradı. Duymayan Kalmasın'ın yaptığı habere göre Hanife, dondurmacı sevgilisi Furkan Alkoç tarafından aldatıldı.

İhanete uğrayan gelin adayı Hanife dondurmacı sevgilisini hemen terk etti. Hanife, Instagram'dan yaptığı aşk kokan fotoğraflarını da anında kaldı. Gelin adayı, bir defa daha hüsrana uğradı.

Hande Ataizi çağırmıştı

Hanife şu sıralarda TV8'de yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde rol alıyor. Geçtiğimiz günlerde Hande Ataizi'nin evlendirme programına davet ettği Hanife'nin oraya katılığ katılmayacağı ise merak konusu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım