Evlilik programlarını paravan yaparak para kazanmak!

  • 2131
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 07 Ağustos 2017 Pazartesi 16:43

İzdivaç programında aradığı eş adayını bulamayan evlenme adayları kazandıkları şöhret sayesinde sosyal medyada vergisiz para kazanmanın keyfini yaşıyorlar.

Gelin adaylarında Hanife, 3 senedir aradığı eşi bulamıyor. Türlü senaryolarla programdan gidip geri dönen ve ilgiyi hep üzerinde tutan Hanife sosyal medya hesabından yaptığı reklamlarla büyük paralar kazanıyor.

Sosyal medya mecrasında 470 bine yakın takipçisi olan Hanife, değişik marka ve ürünleri takipçilerine sunup tanıtımını yapıyor. Sosyal medyaya reklam konusunda herhangi bir vergi düzenlemesinin getirilmemesini de fırsat bilen Hanife, yaptığı paylaşımlar ile takipçilerini de bıktırmış durumda.

Ayrıca izdivaç programında şöhreti yakalayan birçok isim, Hanife'nin taktiğini uygulayıp sosyal medya hesaplarından ürün tanıtımı ile büyük paralar kazanıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım