Eski model Manolya Onur yaşamını yitirdi

  • 1631
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 07:33

Manolya Onur'dan üzücü haber geldi. Eski Türkiye güzeli yaşamını yitirdi. Bir zamanların ünlü modeli ve eski Türkiye güzeli Manolya Onur'un geçtiğimiz günlerde beyin ölümü gerçekleşmişti. Uzun zamandır yaşadığı problemlerden dolayı tedavi gören Manolya Onur'un merak edilen hayatı...

Sosyetenin ünlü ismi eski Türkiye güzellerinden Manolya Onur yaşamını yitirdi. Manolya Onur’un geçtiğimiz günlerde beyin ölümünün gerçekleşmişti.

Ölüm haberini Manolya Onur’un kızı Prenses Nülifer Elif Jah verdi. Prenses Nülifer Elif Jah, İnstagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Canım Annemi bugün itibariyle kaybetmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar hastaneye gelen, arayan soran herkese teşekkür ederim. Cenazesi 27.10.2017 tarhinde evi gördüğü mahallesi Bebek Cami’nden öğle namazında kaldırılacaktır. zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir. Aynı akşam 19:00’da Etiler Le Meridien otelde duası yapılacaktır. Allah anneme gani gani rahmet dilerim.

Prenses Nilüfer Elif Jah”

 
MANOLYA ONUR KİMDİR?

1976’dan 1978 senesinde dek modellik kariyerini devam ettirdi. Fransa’da Sorbonne Üniversitesi’nde altı yıl İngilizce, Fransızca, Almanca ve Sanat Tarihi eğitimi aldı. Manolya Onur, Süha Özgermi’nin eski karısıdır .

Manolya Onur 1955 doğumludur. 1975'de yapılan yarışmada Türkiye 2. Güzeli seçilmiştir. 1994 yılında Abdülmecid'in torunu Haydarabad Nizamı Mukarram Bereket Jah ile velilik yapıp 1994 yılında boşanmıştır. 25 yaşındaki prenses Nilüfer Jah'ın annesidir. Manolya Onur eski eşine açtığı tazminat davasından 2006 yılında 5 milyon dolar almaya hak kazanmış fakat paranın hepsini tahsil edememiştir. 

Manolya Onur, evliliği boyunca Hindistan ve Avustralya’da yaşadı. Kızları Nilufer (Princess Niloufer) 1991’de doğdu. Boşanmadan sonra Türkiye’ye dönüş yapan Manolya o zamandan beri İstanbul’da yaşıyordu ve Osteoporoz Hasta Cemiyeti gibi hayır kurumları için çalıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım