Eşinin yalvarması da ikna edemedi!

  • 2039
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ekim 2017 Cumartesi 07:37

Adana ilinde 1.5 sene evvel annesi beynindeki tümörden dolayı yaşamını yitirince psikolojisi bozulduğu öne sürülen kadın, evin kapısını kilitleyip açmayınca kocası telefonda yalvardı. Kadın ikna edilemedi ve kapı kırılarak içeri girildi.

Olay Adana'nın Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi'nde gerçekleşti. İddialara göre Kerem F., 6 sene evvel Nilay F. ile dünya evine girdi. Evliliklerinde hiç problem yokken 1.5 sen evvel Nilay F.'nin annesi beyin tümöründen hayatını kaybetti. Bu durumu kabullenemeyen Nilay F.'nin psikolojisi bozulunca tedavi görmeye başladı.

Dün eşinde farklı bir durum olduğunun farkına varan eşi hastaneye götürmek istedi. Bunu kabul etmeyen genç kadın kendini eve kilitledi. Ne yaptıysa bir türlü kapıyı açtıramayan koca, eşinin kendisine bir şey yapmasından korkup polise ve sağlık birimlerine haber verdi. 

NE YAPTIYSA KAPIYI AÇTIRAMADI

Fakat genç kadın gelen polise de kapıyı açmadı. Kerem F. eşini telefonla arayıp dakikalarca yalvardı ama kadını ikna edemedi. Polis bunun üzerine itfaiye ekiplerini çağırdı. Olay yerine ekipler gelip kapıyı kırıp açmak istedi. Önce koca genç kadına seslenip "hayatım bak kapıyı kıracaklar ne olur kapıyı aç, senin iyileşmen için senin için çabalıyoruz" dedi. Ancak buna rağmen genç kadın kapıyı açmadı. 

Polis de kadınla konuşup ikna edemeyince itfaiye ekipleri önce demir kapıyı kesti. Ekipler ahşap kapıyı açmak isterken kadın tepki göstererek kapıyı kendisi açtı, ardından kendini evin bir başka odasına kilitledi. Uzun uğraşlardan sonra ikna olan kadın ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım