Eşimi getirin dedi ve atladı!

Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 13:33

Adana ilinde 44 yaşındaki Hakan C., köprülü kavşakta intihar girişiminde bulundu. Yola atlayan Hakan C., şans eseri hava yastığına düştü.

Olay, merkez Seyhan İlçesi’nde bulunan Celal Bayar Köprülü Kavşağı üzerinde gerçekleşti. İddialara göre evinden 1 ay uzaklaştırma cezası alan Hakan C., eline aldığı cam parçasını boğazına dayayıp köprünün demir korkuluklarına çıktı.

Yoldan geçen vatandaşların şaşkın bakışları arasında korkuluklardan sarkan Hakan C.’yi olay yerine gelen polisler ikna etmeye çalıştılar. Hakan C., eşinin gelmesini istedi. Olay yerine çağırılan itfaiye birimleri de hava yastığı ile önlem aldı. Aldığı alkol ve sıcağın da etkisi ile demirlere tutunmakta zorlanan Hakan C.’yi polisler kolundan yakalamaya çalıştı. Fakat kendini bırakan Hakan C. yola açılan hava yastığına düştü.

Baygınlık geçiren Hakan C., tedavi için hastaneye kaldırıldı. Olay sebebi ile kapanan yol tekrar trafiğe açıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım