"Erkek gibisin" sözlerine dayanamadı!

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 09:57

Kendisine başlarının yanında ''erkek gibisin'' ifadesinde bulunan kocasına boşanma davası açan kadın, 70 bin TL tazminat talep etti. Koca ise iddiaları kabul etmedi.

İstanbul Aile Hukuk Mahkemesi’ne dava açan Meryem Ö. üç sene evvel evlendiği eşinin kendisine küçük düşürücü laflar ettiğini ifade ederek Süleyman Ö.’ye boşanma davası açtı. Meryem Ö. eşi Süleyman Ö.’nün evlendikleri günden beri akraba, arkadaş ortamlarında kendisini küçük düşürdüğünü iddia ederek

"Eşim evlilik görevlerini yerine getirmiyor. Bana ‘erkeğe benziyorsun. Bana da aileme de yakışmıyorsun. Seninle rezil olmayalım diye sözde evlilik yapıyorum. Böyle yaşayacağız. Beni kendinden uzaklaştırdın. Cinsel isteklerim bile senin yüzünden kalmadı’ gibi sözleri çekilmez oldu. Herkesin içinde de hakaret etmesi ağrıma gidiyordu bu yüzden de sürekli tartışıyorduk” dedi.

Eşinin iddialarını kabul etmeyen Süleyman Ö. ise,

“Asıl hakaretlere uğrayan benim. Ben evliliğimi kurtarmak için uğraştım. Bana iş arkadaşlarımın yanında, “sen erkek misin?, kaç paralık adamsın, önce koca olmayı öğren, kocalık vazifelerini yerine getir” gibi hakaretler de bulunuyordu. Evliliğimiz kurtulmasını düşünerek çoğu zaman kulak arkası ettim. Ancak bu hakaretleri artınca tartışmalarımız büyümeye başladı. Başkalarına mahrem, cinsel yaşantımızı hatta benim iktidarsız olduğuma kadar yalanlar anlatıyordu” dedi.

Süleyman Ö. maddi ve manevi tazminat talebinin reddedilmesini isteyerek boşanmak istediğini söyledi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım