Erdoğan çocukları sevindirdi

Son Güncelleme: 09 Ağustos 2017 Çarşamba 10:37

Trabzon ilindeki programlarından sonra helikopter ile Rize ilinin Güneysu ilçesine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çocuklara oyuncak dağıttı ve girdiği bir marketten alışveriş yaptı.

Trabzon ilindeki programlarından sonra helikopter ile Rize'nin Güneysu ilçesine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, makam aracından inip ilçede kendini bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti.  Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Erdoğan, çocuklara da oyuncak dağıttı. Daha sonra bir marketten alışveriş yapan Erdoğan, kasaya geçip aldığı ürünlerin ücretini ödedi.

Erdoğan Market çıkışında, aldığı çikolataları çocuklara dağıttı ve market çıkışında bir vatandaşın  sorununu dinleyip yakın korumasına not aldırdı. Daha sonra kendisini takip eden Rizeli gazetecilerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Erdoğan geceyi geçirmek üzere Merkez Mahallesi'ndeki konutuna geçti. 

Market sahibi Selim Büyük, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önce de iki defa dükkanına geldiğini belirterek,

"Çocuklara çikolata aldı, ikram etti. Çok güzel bir anı oldu. kendisini sürekli bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım