Emrah her şeyi bırakıp gidiyor!

  • 1257
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 Perşembe 13:53

Şarkıcılık ile başlayan kariyerini dönemin Yeşilçam filmlerine taşıyan Emrah, oyunculuğu ve şarkıcılığı tamamen bırakma ve emekli olma kararı aldı.

Ortalama üç sene evvel Sibel Kirer ile dünya evine giren ve bu evlilikten Elyesa isimli bir de çocuğu olan Emrah şimdilerde Aşk ve Mavi dizisinde başrolde oynuyor. Hemen hemen 36 senedir renkli dünyanın içinde olan ve yoğun bir tempoda koşturan Emrah, 50 yaşına gelmesi ile beraber emeklilik kararı aldı.

Alınan haberlere göre 50 yaşına gelen Emrah, oyunculuğu ve şarkıcılığı tamamen bırakıp yurtdışına yerleşecek. Sezon sonu şu anda rol aldığı Aşk ve Mavi dizisindeki sözleşmesini yenilemeyecek olan Emrah kısa bir zaman sonra da yurt dışına yerleşecek. Emrah sesini özleyecek hayranları içinse, Günay Restoran’da ‘İkincisi Yok’ isimli bir de konser vererek müzik defterini de kapatacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım