Elon Musk'ı keseleyen tellak: Araba istedim...

  • 1337
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Kasım 2017 Cumartesi 13:12

Tesla’nın sahibi Elon Musk, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından soluğu Ankara’nın tarihi Şengül Hamamı’nda aldı.

41 senelik keseci Ali Güvenç’in ellerine kendini bırakan Musk, ortalama 1.5 saat hamamda kaldı. O anları anlatan Güvenç,

''Terledikten sonra iyice bir keseledim. Ardından köpük banyosuna geçince iyici rahatladı. Kaybettim köpüğün içinde onu. Elektrikli bir araba istedim espriyle. Gülerek kafasını salladı'' dedi. 

Alınan haberlere göre dünyaca ünlü işadamı, TeslaMotor’un CEO’su Elon Musk, Türkiye ziyareti sırasında yaptığı Atatürk paylaşımları ile dikkat çekmişti. Musk, yoğun ziyaretlerinden sonra yorgunluğunu Ankara’nın tarihi Şengül Hamamı’na gidip attı. Ünlü işadamından önce korumaları gelip hamamı kontrol etti. Cumhurbaşkanlığı korumalarının da eşlik ettiği ekip, “güvenli” notunu verdikten sonra Musk, arkadaşı ile beraber hamama geldi.

Hamama gelir gelmez kendisi için ayrılan odada peştamalini giyen Musk, evvela saunada terledi. 41 senelik keseci Ali Güvenç, Musk’ı karşıladığını belirterek,

“Kendisini önce saunaya davet ettim. Bu arada Türkçe adımı sordu. Yanıtladım. Kendi adını da söyledi. İlk kez geldiğini hissettim çünkü nasıl davranacağını bilmiyordu. Ardından buhar banyosuna götürdüm. Burada kafayı sokunca gelen aşırı sıcaktan rahatsız oldu, giremedi. Göbek taşına aldım hemen. Maşallah boyu çok uzundu. Taşın tümünü neredeyse kapladı” dedi.

'HAMAMDAN VAZGEÇEMEZ ARTIK'

Yaklaşık 1.5 saat Musk’ın hamamda kaldığını ifade eden Güvenç,

“Terledikten sonra iyice bir keseledim. Bayağı bir ölü hücre çıktı. Gülerek bana gösterdi kollarını. Ardından köpük banyosuna geçince iyici rahatladı. Kaybettim köpüğün içinde onu. Koruma Nick, yanı başındaydı. ‘Bak’ dedim ‘Senin boss (patron) kayboldu’. Biraz da masaj yaptım. Ama sert yapmadım masajı. Bitince çok mutlu oldu. Türkçe teşekkür etti. Yine geleceğini söyledi. Elektrikli bir araba istedim espriyle. Gülerek kafasını salladı. Ünlü bir misafirimizi hamamızdan mutlu göndermek bizi de memnun etti. Alıştı, hamamdan vazgeçemez artık” diye konuştu.

40 TL BAHŞİŞ VERDİ

Elon Musk, Şengül Hamamı’na korumaları ve kadın genel müdürü ile gitti. Genel müdürü de kadınlar bölümünde hamama girdi. İşletme sahibi Celalettin Aslan,

“Tüm ısrarlarımıza rağmen para vermeden gitmediler. Kadın erkek toplam 157 TL tuttu” dedi.

Musk’un korumasının bahşiş olarak 40 TL bıraktığı ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım