Eda Taşpınar at kılından tazminat aldı!

  • 4423
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 Perşembe 09:30

Eda Taşpınar’ın “at kılı fırçası” davası neticelendi. Bir televizyon programında bacaklarına at kılı fırçası ile masaj yaptığını ifade eden Taşpınar, yayından sonra “atkilifircasi.org” isimli bir internet sitesi kuran iki kişiye dava açtı.

İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne iki senedir görülen davada, mahkeme Taşpınar’ı haklı buldu. Belirsiz alacak davasında hesaplama yapan bilirkişi, Taşpınar’ın 12 bin 187 liranın maddi tazminat alması gerektiği yönünde görüş belirtti.

Bilirkişi raporundan sonra kararını veren mahkeme, davacı Eda Taşpınar’ın haklarının ihlal edildiğini ifade ederek davalılar Osman K. ile Melih K.’nın 12 bin 187 lirası maddi, 5 bin lirası manevi olmak üzere toplam 17 bin 187 lira tazminat ödemesine karar verdi. Mahkeme bunun yanında “atkilifircasi.org” isimli siteye erişimi engelledi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım