Dünyada ilk... Müslüman kadınlar için seks rehberi yayınlandı

Son Güncelleme: 09 Ekim 2017 Pazartesi 10:39

Dünyanın ilk ‘Müslüman kadınlar için seks rehberi’nin internette satışına başlandı.

İngiliz medyasından alınan haberlere göre, rehberin yazarı adını açıklamak istemedi ve Umm Muladhat lakabını kullandı. 54 sayfalık kitapta öpüşme ve seks pozisyonları detayları ile işleniyor.

Müslüman kadınlarının seks hayatından zevk alması gerektiğini dile getiren ‘helal seks rehberinde', Müslüman kadınların sadece eşleri ile seks yapması gerektiğinn altı çiziliyor.

İngiliz The Guardian gazetesine konuşan yazar, kitabın ahlaksızlığı teşvik ettiği yönünde yoğun eleştiriler aldığını söyleyerek,

"Bir kadın, buna ihtiyaç olmadığını, genç kızların her şeyi annelerinden öğrendiğini söyledi. Bir annenin kızına böyle bir şeyi benim gibi anlattığına inanmıyorum" dedi. 

Ama bazı Müslüman kadın örgütleri kitabı olumlu karşılayarak, rehberin kadınlara özgürlük sunacağı ve cinsel olarak aşağılayıcı ilişkilerden koruyacağını belirtti. İngiltere Müslüman Kadınlar Ağı sözcüsü Shaista Gohir,

"İslam'da seksi konuşmak yeni bir şey değil. Eski alimler, kadınlar için cinsel zevkin önemini vurguluyordu" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım