Donald Trump'a hareket çeken kadın işinden kovuldu!

Son Güncelleme: 07 Kasım 2017 Salı 10:19

ABD Başkanı Donald Trump'ın konvoyu geçtiği esnada, konvoya 'orta parmak' hareketi yaparken fotoğrafı çekilen kadının bu fotoğrafı sosyal medya hesaplarında paylaşılmıştı. Kadının bu sebeple işten atıldığı belirtildi. Juli Briskman isimli kadın kovulmasına rağmen pişman olmadığını ifade etti.

50 yaşındaki Briskman, 28 Ekim'de ABD Başkanı Donald Trump'ın konvoyu geçtiği esnada, konvoya el işareti yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medya hesaplarına paylaştığı için işten atıldı. 

Fotoğraftaki bisikletli kadın olduğu ifade edilen Braskman, fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasının ardından, Akima LLC'deki işverenleri tarafından kovulduğunu iddia etti. Şirket, BBC'nin açıklama isteklerine cevap vermedi.

'BU BENİM BİR ŞEYLER SÖYLEME FIRSATIMDI'

Briskman, Huffington Post'a verdiği demeçte, insan kaynakları bölümüne fotoğraftakinin kendisinin olduğunu söylemesinden bir gün sonra şirketin görüşme yapmak istediğini söyledi. Toplantıda Briskman'a fotoğrafların şirketin sosyal medya politikasına uymadığı için silinmesi gerektiği aktarıldı.

Fakat Briskman, şirket yönetimine fotoğrafın mesai saatleri dahilinde çekilmediğini ve sosyal medya hesaplarında şirketten bahsedilmediği dile getirdi. Birksman ayrıca erkek bir çalışanın da başka bir olayda 'saldırgan' olarak nitelenen bir paylaşımı yapıp silmesine rağmen işini koruduğunu vurguladı.

Briskman, işini kaybetmesine rağmen yaptığından pişman olmadığını ifade etti ve

"Bazı yönlerden her zamankinden daha iyiyim. Ülkemizin şu andaki hali nedeniyle kızgınım. Şaşkınım. Bu, benim bir şeyler söyleme fırsatımdı" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım