Doğa Rutkay'a ceza şoku!

  • 1130
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Kasım 2017 Cumartesi 13:46

Alaçatı’da bir eğlence mekanına ortak olan oyuncu Doğa Rutkay ile yapımcı eşi Kerimcan Kamal, ses limiti çok aşıldığı için para cezası aldılar.

Yaz sezonu süresince birçok ünlü ismin tutkunu olduğu İzmir Çeşme'de yaşayan oyunculardan birisi de Doğa Rutkay ile gazeteci - yapımcı eşi Kerimcan Kamal'dı. Üç sene evvel evlenen çift, Alaçatı'dan ev almış, aynı zamanda 'Cin By Göz' isimli eğlence mekanına da ortak olmuşlardı.

Yıllardır hayalini kurduğumuz işi yapacağız, diyerek ticarete atılan Doğa Rutkay ve eşi, ses ve müzik saati limitini aştıkları gerekçesi ile kesilen 25 bin liralık cezayla şoke oldular. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2 Kasım tarihinde yapılan encümen toplantısında; 13 Ağustos 2017 tarihinde yapılan rutin denetlemede, Kamal'ın mekanının gece yarısı 01.00'dan sonra canlı müzik yayını yapmasından dolayı 25 bin 486 liralık idari para cezası onaylandı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım