Devlet Bahçeli'de yer sofrasına oturdu...

Son Güncelleme: 09 Eylül 2017 Cumartesi 15:07

Isparta iline giden Devlet Bahçeli yer sofrasında yöresel yemekleri yedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir dizi açılış ve temel atma töreni için Isparta iline gitti. Karayolu ile şehre gelen Bahçeli, MHP Isparta İl Teşkilatı tarafından karşılandı. Oluşan uzun kuyrukta kendisini bekleyen partililer ile tek tek tokalaşan Bahçeli, daha sonra MHP’li Isparta Belediyesi'ne ziyarette bulundu.

Basına kapalı olarak yapılan kısa süreli toplantıdan sonra Bahçeli, zabıtaları selamladı. Devlet Bahçeli, Belediye Caddesi’nden yürüyerek, Ispartalı girişimci kadınlar ve Isparta Belediyesi'nin desteği ile oluşturulan Elizi Mağazası’nın açılışını gerçekleştirdi. Vatandaşların Bahçeli’ye büyük ilgi gösterdiği görüldü.

Bahçeli'ye daha sonra yöresel yiyecekler ikram edildi. Bahçeli partililer ile beraber yer sofrasına oturdu ve yemekleri yedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım