Denizde felaketten son anda dönüldü!

Son Güncelleme: 27 Ağustos 2017 Pazar 12:02

Samsun ilinin Yakakent ilçesinde denizde can pazarı yaşandı. 2 kişi boğulmaktan son anda Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Cankurtaran birimleri yardımı kurtarıldı

Yakakent merkezi sahil şeridinde denize giren Talip Kurt ve Gürkan Aydın adındaki iki arkadaş onlarca insanın gözleri önünde dalgalar arasında boğulma tehlikesi geçirdiler. Dalgalar arasında boğulma tehlikesi yaşayan gençlerin yardımına yetişen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Cankurtaran birimleri Talip Kurt ve Gürkan Aydın’ı kurtarmak için harekete geçti.

Dalgalara ve akıntıya kapılan 2 genci denizden çıkartmak için büyük bir mücadele veren cankurtaran ekipleri 2 genci son anda boğulmaktan kurtararak denizden çıkardılar. Denizden çıkartılan 2 genç olay yerine gelen ambulansla Alaçam Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım