Deniz Seki ve Faruk Salman yine kavuşamadı

Son Güncelleme: 24 Ağustos 2017 Perşembe 08:46

Aşk hikayeleri 25 sene öncesine giden Deniz Seki ile Faruk Salman yine kavuşamadılar. 'Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun' diyen Deniz Seki - Faruk Salman çifti iki gün evvel yollarını ayırdılar.

Seneler sonra kavuşup nişanlanan Deniz Seki ile Faruk Salman'ın yolları ünlü şarkıcının tutuklanması ile ayrılmıştı. Salman, kaçak olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 senesinde ikinci kez ceza evine giren Deniz Seki'yi 2,5 yıl beklemişti.

Seki'nin haziran ayındaki tahliyesinden iki hafta evvel, Salman ailesinin Deniz Seki'yi istemediği çiftin de bu sebeple yollarını ayırdığı iddia edilmişti.

Seki'nin özgürlüğüne kavuşmasından sonra beraber tatile çıkan çift iki gün önce yollarını ayırdı. Seki ve Salman bu kararı yakın çevreleri ile de paylaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım