Dalış eğitmeninin sonu suda geldi!

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 11:56

Kuşadası'ndaki bir dalış merkezinde usta dalış eğitmeni olan 34 yaşındaki Serhat Arıkan, evinin havuzunda kalbi durmuş bir şekilde bulundu. Sağlık ekipleri tarafından yaşama döndürüldükten sonra hastaneye kaldırılan Arıkan, hayata tutunamadı.

Dalış eğitmeni Serhat Arıkan dün akşam, Kuşadası'ndaki Beyazgül Sitesi'ndeki evinin havuzunda, arkadaşları tarafından kalbi durmuş bir şekilde bulundu. Arıkan'a ilk müdahaleyi olay yerine gelen 112 ekibi yaptı.

Sağlık görevlilerinin müdahalesi ile hayata döndürülen Arıkan, ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Arıkan, kurtarılamadı. Sitedeki komşuları Serhat Arıkan'ın havuzda zaman zaman nefes tutma egzersizleri yaptığını ifade etti.

Vücudunda darp ve bir yara izi bulunmadığı belirtilen Arıkan'a, kesin ölüm sebebinin tespit edilmesi için otopsi yapılmasına karar verildi. Dalış camiasında çok sevilen Serhat Arıkan'ın ölümü Kuşadası'nda üzüntü yarattı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım