Cicişler Çağlayan Adliyesinde!

Son Güncelleme: 15 Aralık 2017 Cuma 09:26

Kamuoyunda "Cicişler" diye de bilinene Esra - Ceyda Ersoy kardeşler dün İstanbul Çağlayan Adliyesi'ndeydi. İki kardeş son model araba almak için 300 bin TL ödedikleri galericiden şikâyetçi oldular.

Alınan haberlere göre, Ersoy kardeşler olayın şöyle geliştiğini iddia etti:

12 Aralık günü iki kardeş Porsche marka bir aracı satın almak için İstanbul Bebek'te bulunan bir galeriye gitti. Galerici Selim N., iki kardeşe son model aracı gösterip 300 bin lira talep etti. Ersoy kardeşler de arabayı satın almak istediklerini söyleyip, anlaştıkları parayı galericinin hesabına gönderdi.

Ancak iddiaya göre N., parayı aldıktan sonra Cicişler'in telefonlarını açmadı ve araç satışı gerçekleşmedi. Bunun üzerine adliyeye gelerek şikâyetçi olan kardeşler, "Para kazanmak kolay değil, havadan gelmiyor bu para. Bizi dolandıran N.'den paramızı istiyoruz" dedi.

Savcılık olay ile alakalı soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım