'Cep Herkülü' Cem Korkmaz intihar etti!

  • 1783
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 02 Kasım 2017 Perşembe 07:09

Youtube'da yayınladığı videolar ile kendini tanıtan Cem Korkmaz evinde ölü bir şekilde bulundu. Korkmaz’ın cesedi polis ve savcı incelemesinden sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Cem Korkmaz, Recep İvedik 4 filminde de oynamıştı.

Şahan Gökbakar'ın başrolünü oynadığı 'Recep İvedik 4' filminde de oynayan ve seride 'cep herkülü' lakabı ile anılan oyuncu ve Youtuber Cem Korkmaz, Üsküdar'daki evinde canına kıydı.

Cem Korkmaz'ı gün boyunca telefonla arayan ama ulaşamayan bir arkadaşı, akşam saatlerinde Selami Ali Mahallesi Yüksel Sokaktaki evine geldi. Alınan bilgiye göre, anahtarla dairenin kapısını açan arkadaşı, Korkmaz'ı ölü halde buldu.

Savcı ve polis olay yerine gelip incelemelerde bulundu. İncelemeler neticesinde, Cem Korkmaz'ın intihar etmiş olabileceğine dair bulgular elde edildi. Korkmaz'ın cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

HABERİ ALANLAR EVİNE KOŞTU

Oyuncu Muhittin Korkmazın oğlu olan Cem Korkmazın intihar ettiği haberinin yayılması üzerine bazı arkadaşları evin önüne geldi. Aynı evde bir dönem birlikte kaldıklarını belirten oyuncu Osman Eren, arkadaşının öldüğüne inanamadığını söyledi.

Cem Korkmaz'ın bildiği bir ssorunu olmadığını dile getiren Eren,

"Cem, sıkıntılarını herkesle paylaşacak bir adam değildir. Çok çenesi düşük bir adam değildir. İçinde yaşar sıkıntılarını. Kimseyi öyle çok üzmek istemez, öyle bir adamdı. Psikolojisi mi bozuktu, bir şey mi sebep oldu buna? Onu bilemiyoruz, içinde ne yaşıyordu bilemiyoruz." dedi.

Sosyal medya üzerinden yakışıksız yorumlar gördüğünü belirten Osman Eren, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Birazcık tanınmış her insan hakkında dönen dedikodular gibi Cem ile ilgili dedikodular da dönüyor. Arkadaşları da, ben de bundan çok rahatsızız. Çok çirkin şeyler dönüyor bunla alakalı. Bu adam, 10 tane kedisiyle burada yaşayan, mahallelinin de tanıdığı biri. Evine gireni çıkanı da gizlemeyen biri. Çok çirkin şeyler duyduk. Videolarda ailesinin perişan halini göreceksiniz. (Sosyal medyada dolaşan iddiayla ilgili) Annesinin kendisini öldürdüğü gibi bir şey kesinlikle yok. Kız arkadaşının sebep olduğuyla ilgili bir şey de kesinlikle yok. Zaten ilerleyen zamanlarda bunun böyle olmadığını göreceğiz."

KEDİLERİ ÇOK SEVERDİ

Komşuları tarafından, kedilere düşkünlüğüyle tanınan Cem Korkmaz'ın evde ve sokakta beslediği kediler bir an olsun dairesinin penceresi önünden ayrılmaması dikkat çekti. Sokak kedileri yesin diye penceresinin önüne su ve mama bırakan Korkmazın, kediler girip çıksın diye bir penceresini sürekli açık tuttuğu öğrenildi.

CAN YILMAZ DUYURDU

Cem Korkmaz'ın ölüm haberini, ünlü stand-up'çı Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz duyurdu.

Can Yılmaz,

"Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum." dedi.

Yılmaz, yazdığı tweet'e gelen kötü yorumlar için de

"En azından insanlar ölünce ahlaksızlığınızı bir kenara bırakın be reziller. Acılardan zevk alacak kadar sefilleşmek nasıl bir vicdandır..." dedi. 

Şahan Gökbakar'dan duygulandıran paylaşım: Ahhh be güzel kardeşim

CEM KORKMAZ KİMDİR?

Cem Korkmaz 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ünlü bir Youtuber, ayrıca sunucu ve oyuncu kimliği ile tanınmaktadır. 

İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Geçmişinde bir çok filmde, dizide ve reklamda rol almıştır.

Aynı zamanda usta oyuncu Muhittin Korkmaz‘ın oğludur. Muhittin Yılmazı bir çoğumuz G.O.R.A filminden hatırlamaktayız.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım