Canlı yayında hayatının şokunu yaşadı!

Son Güncelleme: 03 Ağustos 2017 Perşembe 09:27

Rusya"da her sene kimilerinin coşkuyla, kimilerinin kaygıyla bekledikleri 'Paraşütçü birlikleri günü' kutlanmaktayken canlı yayın yapan muhabire, alkollü bir kişi yumruk attı.

Moskova'da adet olduğu üzere emekli paraşütçü askerler büyük parkların havuzlarında eğlendiler. Geleneğe uyularak karpuz yenildi. Rus NTV televizyonunu muhabiri, Moskova'daki Gorki Parkı'nda canlı yayında olduğu esnada saldırıya uğradı.

Günün gelişmelerini aktaran muhabirin yanına gelen ve sarhoş olduğu her halinden belli olan bir adam küfürler ederek "Ukrayna'yı zapt edeceğiz" diye bağırınca, muhabir "Lütfen susun" diye uyarıda bulundu. Eski paraşütçü olduğu belirtilen sarhoş adam, bunun üzerine muhabire sert bir yumruk attı. Kanal, olay sonrası canlı yayını yarıda kesti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım