Bülent Ortaçgil hırsızları afişe etti!

Son Güncelleme: 19 Ağustos 2017 Cumartesi 13:41

Ünlü sanatçı Bülent Ortaçgil'in Kanlıca ilçesindeki evine hırsız girdi. Hırsızlar Ortaçgil'in eşine ait olan ziynet eşyalarını, eski birkaç telefonu ve bilgisayarı çaldıktan sonra kaçtılar.

Ortaçgil'in özel güvenlik sisteminin olduğu Kanlıca'daki evine geçen hafta 3 hırsızın birden girdiği meydana çıktı. Önce camları zorlayan hırsızlar, daha sonra kapıyı kırarak içeri girdi. Sanatçının eşi Çiğdem Hanım'a ait ziynet eşyalarını, eski birkaç telefonu ve bilgisayarı çalan hırsızlar, daha sonra kayıplara karıştı. Olayı öğrenerek Bozburun'daki yazlık evinden İstanbul'a gelen Ortaçgil, olay ile alakalı polise ifade verdi.

Güvenlik kameralarından olayı izleyen Ortaçgil, mahalleyi de uyarmak amacıyla harekete geçti. Üç genç hırsızın güvenlik kamerasındaki görüntülerini kağıda bastıran sanatçı "Mahallemizin hırsız zanlıları" yazısıyla hem evinin kapısına, hem de sokaklara astı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım