Buldozerlerin dövüşü görenleri şok etti!

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 12:23

Çin'den çekildiği öğrenilen videoda, birbirlerine kızan buldozer sürücülerinin nasıl kavga ettikleri izleyenleri şoke etti.

Buldozer şoförlerini kızdırmamamız gerektiğini gözler önüne seren videoda çılgın buldozerler, yolun ortasında birbirlerine kızdılar ve filmleri aratmayan anlar yaşandı.

Çin'in kuzeyindeki bir bölgede birden çok buldozerin bulunduğu "sokak dövüşü" görenleri şaşkına çevirmeye yetti. Çünkü sürücüler birbirlerine epey kızmıştı ve sinirlerini halka açık bir yolda, birbirlerine saldırıp atmaya çalıştılar. Sokakta adeta buldozerlerin ezici bir üstünlüğü vardı ve çevresindeki araçlar hemen kaçmayı başardı. Nihayetinde kendi aralarındaki bir dövüş oldukça tehlikeliyken, diğer insanlara zarar gelmesi kaçınılmazdı.

Yapılan açıklamadan sonra dövüşen buldozerlerin iki rakip şirkete ait olduğu öğrenildi. Ayrıca ilginçtir ki yaralanan kimse olmamış. Devrilen buldozerin içinden çıkan Spartacus hayranı savaşçı abimiz de devam edebilmek ve adeta dövüşten diskalifiye olmamak için diğer buldozere biniyor.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım