Bu sabahki saldırıda eşi yaralandı

Son Güncelleme: 30 Temmuz 2017 Pazar 16:34

TV 8 ekranlarında Aramızda Kalmasın isimli magazin programının sunuculuğunu yapan Jess Molho'nun eşinin gittiği bir gece kulübünde silahlı saldırı oldu.

Sihirli Annem isimli dizide oynadığı rolle geniş bir kitle tarafından tanınan Jess Molho dün akşam büyük bir korku yaşadı. Bodrum Türkbükü’nde gece yarısında gerçekleşen silahlı saldırı ile korku dolu saatler yaşayan sunucunun eşi ölümden döndü. Saldırıda mekanda bulunan bir kişi yaşamını yitirirken aynı saldırıda üç kişi de yaralandı.

Gece kulübüne yapılan saldırıda yaralanan isimlerden biri de Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho oldu. Hürriyet’in haberine göre yaşanan saldırı sonrası açıklamada bulunan Molho şunları söyledi:

“Seken bir kurşun eşimin sırtına saplanmış. Bir kaburgası kırık. Kurşun derinin altında kalmış. Ben şuan kurşunu görebiliyorum. Bir mucize oldu. Eşim şimdi hastanede ve yarın bir operasyonla kurşun çıkartılacak.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım