Bu fotoğraf her şeyi bitirdi! Erdem Kınay terk edildi!

Son Güncelleme: 19 Eylül 2017 Salı 13:06

Müzisyen Erdem Kınay’ın, 2014 senesinde evlendiği Sinem Kınay’a ihanet ettiği, Faslı bir şarkıcı ile beraber olduğu dedikodusu uzun zamandır müzik dünyasında söyleniyordu.

Erdem Kınay geçtiğimiz hafta Taksim’deki Pera Cafe’de, Faslı şarkıcı Hind ile görüntülendi. Sarmaş dolaş eğlenen ikili çıkışta

“Biz iş arkadaşıyız. Daha önce ‘Her Gece Kal’ şarkısında düet yaptık” dedi.

Fakat bu açıklama Sinem Kınay’ı ikna etmedi. Fotoğrafları gazetelerde görünce kızları 3.5 yaşındaki Tanem’i de alıp evi terk etti. Erdem Kınay eşi Sinem Kınay’ın yüklü bir tazminat isteyip boşanmasından korkuyor. Bundan dolayı Sinem Hanım’ı ikna etmeye çalışıyor.

Bir şarkıyı 60 bin TL’ye aranje eden Erdem Kınay en çok kazanan müzisyenler arasında. Acarkent’te 5 milyon TL’lik evi, biri 850 bin diğeri 700 bin TL olmak üzere 2 arabası ve başka yatırımları bulunuyor.

Erdem Kınay aşk yaşadığı iddia edilen Faslı Hind ile düet yapmıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Cd

10 Ocak 2018 Çarşamba 23:44

Donuna kadar al

Bursa Web Tasarım