Böyle tadilat mı olur?

  • 3571
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Ağustos 2017 Pazar 13:11

Fox TV’nin beğenilen dizisi ‘Deli Gönül’de rol alan Tuvana Türkay, satın aldığı evin tadilatı sebebi ile komşularını canından bezdirdi. Türkay, bitmeyen tadilat sebebi ile apartman sakinleriyle davalık oldu.

Tuvana Türkay, İstanbul Şaşkınbakkal Noter Sokak'ta satın aldığı ev yüzünden zor günler geçiriyor. Türkay, evin tadilatını abartarak tüm daireyi değiştirmeye kalkınca komşuları ile mahkemelik oldu. Mahalleli ve apartman sakinleri aylardır bitmeyen gürültü yüzünden güzel oyuncudan davacı oldular.

Türkay'ın yeni komşuları,

“Evi satın alıp tadilata başladıkları günden bu yana yaptıkları gürültü işkenceye dönüştü. Evin kolonlarını bile değiştirmeye çalışıyor. Uyarılarımızı dikkate almadığı için son çare olarak dava açmak zorunda kaldık” deyip güzel oyuncuya ateş püskürdüler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım