Boşanmayı düşünmüyor! Keyfi yerinde...

Son Güncelleme: 24 Aralık 2017 Pazar 13:59

Reza Zarrab’dan boşanmaya karar verdiği şeklinde haberler çıkan Ebru Gündeş, evvelki akşam Günay’daydı. Ünlü şarkıcı, programı esnasında, sevenlerinden aldığı güç sayesinde ayakta kaldığını ifade etti. Ebru Gündeş’in programlarına olan ilgi hem ünlü şarkıcının hem de organizatörlerin yüzünü güldürdü.

Özel hayatı ile alalaklı sessizliğini koruyan Ebru Gündeş, sahne programlarını ise hız kesmeden sürdürüyor. Son dönemde sık sık Reza Zarrab’dan boşanacağı yönünde haberler çıkan şarkıcı, evvelki akşam Günay Restoran sahnesindeydi. İzleyicinin karşısına altın rengi iddialı bir kıyafetle çıkan Gündeş, ilk şarkısının ardından kısa bir konuşma yaptı. Zor günler geçirdiğini ima eden şarkıcı, sevenlerine kendisine verdikleri destek için teşekkür etti ve “Bana sizler güç veriyorsunuz” dedi.

BİLETLERİ YOK SATIYOR

Ebru Gündeş’in programlarına olan ilgi hem ünlü şarkıcının hem de organizatörlerin yüzünü güldürdü. Yılbaşı gecesi çıkacağı Cratos Otel’in rezervasyonları 10 gün öncesinden kapandı. Gündeş’in 5-6 Ocak tarihlerinde Günay’da yapacağı programlar için de rezervasyonlar şimdiden doldu.

BOŞANMAYI DÜŞÜNMÜYOR! 

Reza Zarrab’dan boşanmaya karar verdiği yönünde haberler çıkan Ebru Gündeş hakkında Kelebek yazarı Onur Baştürk, ilginç bir yazı kaleme aldı:

Ebru Gündeş gezegeninde son durum

Ülkenin en çok merak edilen ‘kapalı kutu’su Ebru Gündeş cephesinde neler mi olup bitiyor?
Duyduğuma göre asla boşanmayı düşünmüyor.
Öyle bir şey gündeminde dahi yok.
Yalıdan taşınmadığı da zaten geçen günlerde bizim gazetede haber oldu.
Perdelerin kapalı olduğu günler diğer evine vakit geçirmeye gidiyormuş sadece.
Bir şey daha var: Ebru Gündeş’in şu an tek düşündüğü şey kızı Alara’ymış.
Alara’nın kullandığı tüm teknolojik aletlerde internet bağlantısı kesilmiş.
Olan bitenden haberi olmasın diye...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım