Boğuldu sandılar... Herkesi şaşırttı!

Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 08:45

Sinop ilinde denize girmesinin ardından kaybolan 35 yaşındaki psikolog Ömer Faruk Yalçın boğulduğu zannedilip arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Yalçın'ın, 5 saat sonra bir tekneye binip balık tuttuğu meydana çıktı

Tatil için Ankara ilinden gelen 35 yaşındaki psikolog Ömer Faruk Yalçın, saat 14.00 sularında Sinop’un TOKİ sahilinde arkadaşları ile serinlemek için denize girdi. Yalçın bir süre sonra gözden kayboldu. Arkadaşları, iyi yüzme bildiği öğrenilen Yalçın'ın boğulmuş olabileceğini düşünüp durumu güvenlik kuvvetlerine bildirdi.

Olay yerine çok sayıda ekip gönderildi. Polis ve sahil güvenlik dalgıçları denizde arama çalışması yaptılar. Yalçın’ın kaybolmadığı, saat 19.00 sularında kuzenine gelen telefon ile ortaya çıktı. Ömer Faruk Yalçın'ın yüzerek açıldığı, bir tekneye binerek balık tuttuğu öğrenildi. Yalçın, basın mensuplarına uzak bir yerden kıyıya çıkarak bölgeden ayrıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım