Bodrum'da şiddetli deprem

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2017 Salı 11:52

Bodrum'da bir deprem daha oldu... Kandilli Rasathanesinden alınan verilere göre saat 10.42'de Pınarlıbelen - Bodrum merkezli bir deprem gerçekleşti.

Kandilli, depremin büyüklüğünü evvela 5.1 daha sonra 5.3 olarak duyurdu. AFAD ise depremin büyüklüğünü 4.9 olarak açıkladı. Bodrum’da tatil yapan Ertuğrul Özkök, “Çok kuvvetli bir depremdi” dedi.

Bodrum'da korkutan bir deprem daha gerçekleşti. Kandilli Rasathanesi verilerine göre Pınarlıbelen-Bodrum merkezli depremin büyüklüğü 5.3. Kandilli Rasathanesi'nin sitesinde depremin derinliği 1.6 kilometre olarak yer aldı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre ise depremin büyüklüğü 4.9. AFAD, depremin yaklaşık 11.03 kilometre derinlikte meydana geldiğini açıkladı. Vatandaşlar sosyal medyadan depremi çok şiddetli şekilde hissettikleri mesajlarını paylaştı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım