Bilecik'te 3,7 şiddetinde deprem korkuttu!

  • 1052
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Eylül 2017 Pazar 09:42

Bilecik'te 3,7 şiddetinde deprem oldu. Deprem çevre sakinlerince paniğe sebep olurken, bazı ailelerin çocukları ile beraber sokakta battaniyelere sarılmış şekilde bekledikleri görüldü.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinden alınan bilgilere göre, Bilecik'te saat 06.23'de 3,7 büyüklüğünde deprem gerçekleşti.

Merkez ve ilçe yetkililerinden alınan bilgiye göre, depremde herhangi bir maddi ya da yaralamalı olay yaşanmadı. Bazı ailelerin, korktukları için çocukları ile beraber sokakta battaniyelere sarılmış halde bekledikleri görüldü.

Ayrıca yaşanan 3, 7 büyüklüğünde deprem ardından merkeze bağlı Çakırpınar köyünde 1,7, Bilecik merkeze bağlı Selöz köyünde 1,2 ve Bilecik merkezli 1,7 büyüklüğünde 3 adet artçı deprem daha meydana geldi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım